Корпоративні платіжні картки

0 800 5000 18
(044) 428-61-90

пн–пт, 9:00–18:00, за винятком святкових днів

Корпоративна платіжна карта — ідеальний спосіб організації та контролю витрат на відрядження, представницьких та адміністративно-господарських витрат Вашого підприємства.

Корпоративна карта суттєво спрощує користування коштами, що необхідні співробітникам компанії для щоденних витрат.

Отримавши щомісячні виписки, Ви маєте можливість аналізувати інформацію про господарські та представницькі витрати та планувати такі витрати у майбутньому.

Завдяки корпоративній карті, Ви звільняєтесь від необхідності надання співробітникам готівкових коштів на відрядження, особливо, якщо таке відрядження стало незапланованим.

При відрядженні співробітника за кордон, немає необхідності купувати валюту та оформлювати документи для її вивозу, при здійснені транзакції за кордоном здійснюється автоматична конвертація коштів у валюту країни перебування.

Тарифи за обслуговування корпоративної карти встановлюються відповідно до вибраного тарифного пакету по розрахунково-касовому обслуговуванню:

Тарифний пакет «Мінімальний» призначений тільки для фізичних осіб — підприємців, які вже мають досвід роботи з банками, проте використовують мінімальний пакет послуг. Пакет задовольняє мінімальні потреби в банківських послугах і дозволяє починати бізнес, не переплачуючи.

Тарифний пакет «Мінімальний» (PDF, 110,5 КБ)

Тарифний пакет «Стандарт» є оптимальним рішенням для фізичних осіб-підприємців і юридичних осіб, які активно використовують безготівкові розрахунки. Підключення і обслуговування системи «Клиент-банк» — безкоштовно.

Тарифний пакет «Стандарт» (PDF, 112,5 КБ)

Тарифний пакет «Казначей» ідеально підходить для ведення активного бізнесу фізичних осіб-підприємців і юридичних осіб. Ви одержуєте не тільки комплексне рішення бізнес-вимог, але і можливість додаткового заробітку завдяки підвищеній процентній ставці за депозитом і диференційованій схемі оплати залишків на рахунку.

Тарифний пакет «Казначей» (PDF, 113,4 КБ)