Ко-бренд проект із «Фокстротом»

Ми з Вами на зв'язку 24/7

за телефонами:
(044) 428-95-95
та 0 800 500 600
безкоштовно зі стаціонарних на всій території України.

Стартував проект Дельта Банку з мережею магазинів «Фокстрот. Техніка для дому», який відкриває перед клієнтам «Фокстроту» додаткові вигоди.

Існуючі власники карток «Програма комфорту» від Фокстрот можуть замінити свої картки на нові банківські, що поєднають в собі можливості дисконтної картки «Фокстрот», на якій будуть зберігатися старі і накопичуватися нові знижки в мережі «Фокстрот», і банківську картку Дельта Банку з кредитною лінією, якою можна скористатися для здійснення будь-яких покупок (на території Україні, за кордоном і Інтернет), а також зняти готівку за потреби.

Переваги картки

Комплексна кредитна «Картка комфорту» дозволяє відчути переваги кредитної лінії з пільговим періодом 55 днів, протягом яких користування кредитом є безкоштовним,
та
накопичити інформацію про бонуси, отримані в магазинах «Фокстрот», на картці за допомогою спеціального штрих-коду. Всі переваги в одній картці.
Додатковий бонус в розмірі 50 грн. Вам буде нараховано на картковий рахунок за фактом використання кредитних коштів на суму від 1000 грн. Ви зможете спробувати картку в користуванні та ще й отримаєте додатковий дохід
Пільговий період 55 днів * дозволить Вам безкоштовно користуватися кредитними коштами до 55 днів. Просто поверніть використану суму до 25 числа місяця, який слідує за місяцем, в якому Ви скористалися коштами.
Щомісячна частка погашення кредиту лише 5% дозволить Вам не навантажувати сімейний бюджет щомісячними платежами за кредитом. Якщо Ви бажаєте погашати кредит більшими частинами, Ви можете це робити без будь-яких додаткових комісій. Плануйте погашення кредиту так, як це зручно Вам.
Револьверна кредитна лінія — це можливість користуватися кредитом будь-яку кількість разів без додаткових візитів у Банк для переоформлення документів. Погашайте щомісячні платежі та знову користуйтеся доступними коштами.
Швидке прийняття рішення передбачає прийняття рішення щодо можливості надання кредитної лінії протягом 30 хвилин. Ви можете отримати гроші тут і зараз.
Мінімальний пакет документів збереже Ваш час. Для прийняття рішення достатньо надати паспорт та ідентифікаційний номер

Умови продукту:

КРЕДИТНА «КАРТКА КОМФОРТУ»
Кредитний ліміт до 30 000 грн.
Процент за користування кредитною лінією протягом пільгового періоду 0,0001% річних
Процент за користування кредитною лінією після закінчення пільгового періоду 55% річних
(нараховується на залишок боргу)
Пільговий період до 55 днів *
Додаткова послуга страхування Без страхування
Щомісячна частка погашення тіла кредиту 5% від суми боргу
Отримання готівки (банкомати та каси Дельта Банку, інші банкомати та каси, перекази через Інтернет-банк або банкомати) в межах кредитної лінії в межах позитивного залишку
4,9% від суми операції 15 грн. new
Додатковий бонус 50 грн.
нараховується на картковий рахунок за фактом використання Клієнтом кредитних коштів на суму 1000 грн.

* — Пільговий період користування кредитними коштами складає до 55 календарних днів тільки для платіжних операцій, проведених за допомогою «Картки комфорту» в торгівельних точках та в мережі Інтернет.

Де отримати

Нові клієнти можуть оформити картку в будь-якому магазині «Фокстрот» у представника Дельта Банку http://kiev.foxtrot.com.ua/ru/stores

Які документи потрібні?

  • Паспорт громадянина України,
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру.

Банк прийме будь-які додаткові документи, які підтверджують ваш фінансовий стан, наприклад:

  • Довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців (дійсна 30 днів з дати видачі)
  • Технічний паспорт на власне авто;
  • Свідоцтво права власності на нерухомість;
  • Інші документи.

Позичальник повинен мати:

  • Громадянство України,
  • Вік — від 26 до 65 років,
  • Постійне місце роботи.