Кредитна картка№1 Дякую

Ми з Вами на зв'язку 24/7

за телефонами:
(044) 428-95-95
та 0 800 500 600
безкоштовно зі стаціонарних на всій території України.

Сплачуйте «Кредитною карткою №1 Дякую» за товари та послуги в мережі Партнерів системи ДякуYOU system, збирайте БОНУСИ на свій рахунок та отримуйте Винагороду!

Особливості «Кредитної картки №1 Дякую» 2 в 1

Переваги як банківської картки

«Кредитна картка №1 Дякую» — це унікальна міжнародна кредитна картка MasterCard, яка має одночасно 5 переваг:

 • кредитний ліміт до 15 000 гривень,
 • бонусна програма «ДякуYou system», на умовах якої Дельта Банк зараховує бонуси за кожну платіжну операцію з оплати товарів та послуг, проведену за допомогою картки,
 • простий розрахунок мінімального розміру щомісячних платежів — лише 5% від суми використаних кредитних коштів,
 • безкоштовне користування кредитними коштами до 31 календарного дня,
 • 11% річних у гривні на позитивний залишок на картковому рахунку.

Переваги як Бонусної картки

 • за кожну платіжну операцію, проведену за допомогою картки у торгових точках та в мережі Інтернет (в Україні та за її межами), Клієнту буде зараховано бонуси у розмірі 1% від суми операції на бонусний рахунок. При цьому не має значення, купує Клієнт продукти у супермаркеті, чи розраховується за бензин;
 • розраховуючись карткою у Партнерів програми, Клієнт додатково отримує бонуси від Партнера;
 • накопичені бонуси Клієнт може використовувати як для розрахунку за товари та послуги у Партнерів програми, так і для обміну на подарунки в каталогах програми;

При активації «Кредитної картки №1 Дякую» Клієнт має можливість отримати подарункові бонуси від Дельта Банку на умовах програми «ДякуYou system» з 01.02.2012 (а саме, 20 бонусів з моменту початку користування кредитним лімітом).

ДякуYOU system — це мультипартнерська бонусно-дисконтна система лояльності, яка дає вам можливість за допомогою однієї картки швидше накопичувати все більше БОНУСІВ та отримувати переваги від усіх Партнерів системи. А саме:

 • бонуси за кожну покупку (мережа АЗС «КЛО», «Подорожник», мережа кафе «Борщ», мережа ресторанів «Фішка»);
 • можливість брати участь у розіграшах цінних подарунків;
 • можливість придбати товари/послуги в кредит;
 • можливість отримати спеціальні привілеї від Дельта Банку — «Кредитна картка №1 Дякую»;
 • індивідуальні пропозиції та приємні сюрпризи як від системи, так і від Партнерів. Кількість Партнерів постійно зростає, отже, з кожним новим Партнером зростатимуть Ваші переваги як учасника програми.

Пакет «ДякуYOU» можна отримати у будь-якій торговій точці Партнерів. Для цього необхідно звернутись до касира/адміністратора/менеджера. До пакету «ДякуYOU» входить активована бонусна картка, якою одразу можна користуватися. Обмінювати свої БОНУСИ на купони та подарункові сертифікати Ви можете на сайті системи www.yousystem.com.ua.

Більш детальну інформацію щодо системи лояльності ДякуYOU system отримуйте за телефоном: 0 800 501 898 та на сайті www.yousystem.com.ua.

Оформити «Кредитну картку №1 Дякую» можна за адресами:

Адреси за якими можна оформити «Кредитну картку №1 Дякую» (DOC, 42,5 КБ)

Детальна інформація за телефонами: 044 428 9595 та 0 800 500 600 (безкоштовно зі всіх стаціонарних телефонів по всій території України).