Пропозиції для пенсіонерів

Ми з Вами на зв'язку 24/7

за телефонами:
(044) 428-95-95
та 0 800 500 600
безкоштовно зі стаціонарних телефонів на всій території України.

Шановні пенсіонери!

Дельта Банк приготував для вас пільгові банківські послуги в рамках особливої Пенсійної програми. Відтепер ви можете оформити виплату пенсії або соціальної допомоги в нашому банку й отримувати 15% річних в гривні на залишок коштів на вашій «Пенсійній картці»!

Якщо у вас немає «Пенсійної картки» Дельта Банку — просто напишіть заяву у найближчому відділенні, а ми будемо перераховувати виплати на Ваш пенсійний рахунок щойно вони надійдуть. Для користувачів «Пенсійної картки» ми безкоштовно відкриваємо рахунок та надаємо спеціальні вигідні умови оформлення депозиту або отримання кредиту.

Дельта Банк робить все, аби ви легко і вчасно отримували свої законні виплати. Ми бережемо не тільки ваші кошти, але й ваші час та сили, ми піклуємось про вас разом із вашими рідними та шануємо ваші роки. Тому обслуговування в Дельта Банку завжди швидке, шанобливе та комфортне!

Пенсійна картка

Дельта Банк пропонує отримувати пенсійні та соціальні виплати на платіжну картку та ще й мати підвищений процент на залишок коштів.

Детальніше

Депозит «Найкращий Пенсійний»

Вклад призначений для клієнтів, які одержують пенсійні/соціальні виплати, за умови пред’явлення оригіналу пенсійного посвідчення або оригіналу довідки про призначення грошової допомоги.

Детальніше

«Коло друзів для пенсіонерів»

Якщо вам подобається обслуговування в Дельта Банку, зробіть добру справу — порекомендуйте наш банк вашим друзям, родичам, знайомим, які ще не мають «Пенсійної картки». Перейшовши на обслуговування з одержання пенсійних або соціальних виплат до Дельта Банку, ваші близькі люди отримають багато переваг та вигід. А ви за кожного нового Друга, який приєднався до даної програми та відповідає її умовам, зможете оформити депозит з вищої категорії «Коло Друзів для пенсіонерів».

Детальніше